Prezantueses së njohur i bie të fikët në transmetim direkt: Ja çfarë ndodhi pas saj

By

Halloween ka qenë i frikshëm për shikuesit e programit të Wendy Williams. Në kohën kur autorja po fliste për kostumet e natës së 31 tetorit, fillon të ndihet keq dhe i bie të fikët.

Menjëherë, operatorët ndërrojnë planin e xhirimit dhe fillon transmetimi i reklamave të cilat ishin shumë të gjata.

Pas disa minutave pauzë, Williams e veshur si Lady Liberty u kthye në skenë ku sqaroi gjithçka:  “Nuk ishte në skenar. Ndjeva shumë nxehtë nga kostumi dhe më ra të fikët. E dini çfarë unë jam kampione dhe ja ku kthehem sërish”.

Audienca për disa minuta mbeten të shokuar nga ajo çfarë panë, teksa video u bë virale në internet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm