Tuna apo Nora? – Mixey ka këtë përgjigje… (VIDEO)

By

Producenti i njohur Mixey, iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Artisti i cili ka punuar me emra të mëdhenj të estradës shqiptare dhe vazhdon akoma, tregoi disa gjëra rreth vetes përmes kësaj rubrike.

Por, kë zgjedh Mixey, Tunën apo Norën? – dhe pse nuk doli bashkëpunimi i tij me Dhurata Dorën, e kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm