Halloween mbaroi: Era apo Genta, cila u votua si më e mira në maskim?!

By

Dje u shënua nata e shtrigave, ku përpos qytetarëve që vendosën të frikësojnë këtë trend nuk e anashkaluan as fytyra të njohura të skenës muzikore.

Dy nga to ranë në sy më së shumti, Era Istrefi dhe Genta Ismajli. Të dyja u grimuan në studion e Sellmës dhe u pëlqyen jashtëzakonisht shumë.

Prive.al mbrëmë ka hapur një sondazh në Instagram për të zgjedhur maksimin më të mirë mes të dyjave.

Me një diferencë jo shumë të madhe, fitoi Genta ku ndjekësit e votuan me 53%, teksa 47% i takuan Erës.

Mesa duket Genta ka ditur të frikësoj këtë Halloween./Prive.al

Artikuj të ngjashëm