ART ABAZI ME LOPË?!

By

Këngëtari Art Abazi, pothuajse çdo fundjavë e kalon në natyrë. Në të shumtën e rasteve shihet me biçikletë por të shtunën ka zgjedhur të bëj diçka tjetër.

Arti ka ushqyer një lopë dhe këtë moment e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

E përpos relaksit që ka marrë, këngëtari është i angazhuar me projektin e ri që do të publikohet shumë shpejt./Prive.al

art abazi

Artikuj të ngjashëm