“Ti nuk ki respekt”, kapen Azemi dhe Blerando (VIDEO)

By

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine, përcjell Klankosova.tv.

“Ti nuk ki respekt as ndaj ‘Vëllait të Madh”, ka thënë Blerando.

“Unë krejt t’i them para ftyre, jo si ti pas shpinës”, është shprehur Azemi, drejtuar Blerandos.

Për ta dëgjuar debatin e plotë mes tyre, klikoni videon e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm