Premierë: “Sa Gjynah” nga Majk dhe Butrint Imeri (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Majk dhe Butrint Imerit.

Dy artistët janë bashkuar për herë të parë për këngën me titull “Sa Gjynah”.

Për muzikën është përkujdesur producenti Rzon ndërkaq tekstin e kanë shkruar Majk dhe Butrinti.

Videoklipin të cilin mund ta shihni më poshtë e ka realizuar Entermedia./Prive.al

Kliko KËTU.

Artikuj të ngjashëm