A e patë bashkëpunimin e këngëtares shqiptare me Snoop Dog? (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Prive raportoi se këngëtarja shqiptare që jeton në Greqi, Eleni Foureira ka bashkuar forcat me reperin e njohur amerikan, Snoop Dog.

Ky projekt muzikor tashmë është publikuar dhe ju mund ta shihni të plotë.

Kënga quhet “Sirens”, dhe përveç Snoop Dog-it, pjesë e saj është edhe KAAN.

Eleni po shijon suksese të mëdha në Greqi dhe më tej, me projektet e saj të fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm