Prive sjell detaje rreth duetit të Dhuratës me reperin algjerian (VIDEO)

By

Tashmë të gjithë jeni njoftuar lidhur me bashkëpunimin e Dhurata Dorës me reperin algjerian të njohur në Francë.

Të dy artistët, kanë publikuar pak nga kënga e re në llogaritë e tyre në Instagram, dhe që në fillim është pëlqyer nga publiku.

Kjo këngë e punuar në Redbox, është pothuajse gati për t’u publikuar.

Ku u xhirua klipi e kush u kujdes për pamjen e Dhuratës, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm