Pak ditë para lindjes Arta Bajrami shkëlqen krah bashkëshortit (FOTO)

By

Pak ditë e ndajnë Arta Bajramin nga sjellja në jetë e fëmijës së saj të tretë.

Pas vajzës Viktoria dhe djalit Ideal Morris, shumë shpejt familja do të rritet me një tjetër vajzë.

Këtë periudhë, Arta e ka kaluar në privatësi teksa nuk ka munguar as me projekte, të realizuara paraprakisht në muajt e parë të shtatzënisë.

E tashmë djre fundit, këngëtarja është shfaqur gati.

Në një fotografi me bashkëshortin, Xhimin, Arta duket për mrekulli teksa tregon se numërimi prapa ka filluar.

Shtatzëni të lehtë në pak ditët e mbetura për këngëtaren! /Prive.al/

?me Pregnant mood , Tik tak days till i get birth and i am released ?

A post shared by • A R T A • (@artathequeen) on

Artikuj të ngjashëm