Premierë: ‘Rendez Vous’ nga Enca (VIDEO)

By

Enca sapo publikoi projektin e saj më të ri me titull ‘Rendez Vous’.

Muzika për këtë këngë është realizuar nga BigDeal Records, ndërkaq tekstin dhe melodinë i bëri vetë këngëtarja.

Videoklipi u realizua nga ProVideo, ajo po duket shumë seksi.

Ndiqeni!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm