Publikohet ‘Tirana Lifestyle’ nga Geti e Luana

By

Që para publikimit të saj, dueti mes Getit dhe Luanës krijoi kuriozitet.

Tashmë idetë mbi këtë projekt janë shuar, pasiqë publiku mund ta sheh atë në YouTube.

‘Tirana Lifestyle’ shënon bashkëpunimin e dytë të Luanës pas atij me Blunt e Real, teksa Geti po shijon suksesin e ‘Ta du majmunin’.

Videoklipi i Getit me kunatën është realizuar nga MaxProduction./Prive.al

Artikuj të ngjashëm