Befasi në horizont? Dafina dhe Tuna dje vetëm sa paskan nisur!

By

Më në fund!

Pas një viti raportimesh, i erdhi drita e publikimi këngës së përbashkët të Dafina Zeqirit dhe Tunës.

Dy miket e vjetra u rikthyen pas një dekade me këngën “Sunny hill”, pjesë e albumit “Dafinë moj”.

Përkundër se u publikua me datë 1 tetor, projekti në fakt është bërë goxha më herët.

Në tërësi, kënga është përfunduar vitin e kaluar përgjatë fillimit të pandemisë.

Nga burime të afërta mësohet se “Sunny hill”-it do t’i bashkëngjitet edhe videoklipi dhe me shumë gjasë nuk do jetë befasia e vetme e vajzave.

Presim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm