Premierë: Nita Latifi ft. TIM – ‘Sdu’

By

Këngëtarja Nita Latifi është bashkuar me Timin për projektin e tyre të ri. Kënga është punuar në studion e Binit, nga Bini Music dhe Libeats.

Ndërsa videoklipi i saj është realizuar nga produksioni Bug Production.

Ky projekt mban emrin ‘S’du’ dhe shënon duetin e parë mes këtyre artistëve.

Latifi njihet për këngët e saj pjesëmarrëse në festivale të shquara për stilin që ka sjellur e ndërsa Timi njihet për disa bashkëpunime mjaft të pëlqyera si me Ertila Kokën dhe Zelma Pecin./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=8ONGRrSxcIc

Artikuj të ngjashëm