Shpërthejnë klikimet për këngën e Dhuratës me Soolking (VIDEO)

By

Kënga “Zemër” e Dhuratës me Soolking, po pëlqehet jashtëzakonisht shumë.

Ky projekt ka arritur gati 2 milionë klikime në youtube ende pa kaluar 24 orë.

Kënga u punua në Redbox me tekst nga Dhurata dhe artisti algjerian i cili për herë të parë ka punuar me një shqiptare.

Soolking është shumë i njohur në Francë por edhe më tej dhe ne themi që ky projekt do të shpërthejë akoma më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm