Pique përleshet fizikisht me vëllain e Shakiras?

By

Gerard Pique ka qenë në qendër të vëmendjes që kur mbërriti në Miami, me shumë të interesuar për vizitën e tij të parë për të parë fëmijët e tij pasi ish-partnerja e tij Shakira u largua nga Barcelona. Pavarësisht përpjekjeve të tij për të qëndruar modest dhe diskret, daljet e tij me Milanin dhe Sashën u kapën nga paparacët.

Megjithatë, një tjetër temë që bëri bujë gjatë qëndrimit të katalanasit në Florida ishte një thashethem krejtësisht i pabazë. Ka pasur spekulime se ish-futbollisti ka pasur një debat të ashpër me Tonino Mebarak, vëllain e Shakirës. Megjithatë, tani është konfirmuar se përleshja e supozuar nuk ka ndodhur kurrë.

Fundjavën e kaluar, disa media raportuan për një debat të fortë mes Shakira-s dhe Piqué-s në lidhje me kujdestarinë e fëmijëve të tyre. Raportet pretendonin se Tonino ndërhyri për të mbrojtur motrën e tij, e cila më pas u përshkallëzua në një përleshje fizike.

Pavarësisht mungesës së provave, thashethemet u përhapën dhe shkaktuan bujë të konsiderueshme në internet. Gjatë një episodi të fundit të “Despierta America” (Univision), prezantuesja Karla Martinez deklaroi me besim se “kjo është e rreme”, duke cituar një burim të besueshëm. Ajo tha, “Nga një burim shumë i mirë, ne ju themi se kjo është e rreme.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm