Projekti i ri i Mozzik doli dhe qenka film më vete

By

Është publikuar super projekti i ri i Mozzik.

Kënga e punuar nga Rzon me tekst të reperit ka një super videoklip të realizuar nga Sekuencë.

Protagoniste është Efi.

Ndiqeni të plotë në vijim.

 

 

Artikuj të ngjashëm