Stresi zbulon detaje mbi projektin e ri

By

Stresi së shpejti sjellë këngën e tij më të re me titull “Gun Shoot”.

Reperi postoi një fotografi në Instagram me anë të së cilës foli pak për projektin e ri për të cilin xhirimet nisin gjatë javës që vjen.

“Te gjithe pyesin Kur????? Gun Shoot Do Jet Nje Kenge Qe sdo ju Merzitet Kurre do jet goditese dhe shum e mirpritur Dhe Do dale shum shpejt javes qe vjen do i mbarojm xhirimet e gjitha dhe Kapiten Stresinjo Ju Thot Behuni Gati”, ka shkruar reperi.

Artisti aktualisht po i kalon disa ditë në bregdet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm