Butrinti ka gati projektin e ri

By

Pas “Xhanëm” që ka mbledhur më shumë se 30 milionë klikime në youtube, Butrint Imeri, e ka gati projektin e radhës, njofton Klan Kosova.

Këngëtari tash e disa ditë po e promovon titullin e këngës i cili është “MA CHÉRIE”.

Nuk dihet ende data e saktë e publikimit të këngës dhe as me kë ka bashkëpunuar kësaj radhe.

Kujtojmë që Butrinti nuk ka lansuar ndonjë këngë të re që nga muaji dhjetor i vitit të kaluar.

Artikuj të ngjashëm