PREMIERË: Gjiko publikon ‘Je shku’

By

Këngëtari Gjiko para disa ditëve na njoftoi që projekti ‘Je shku’ do të lanësohet të mërkurën më datën 16 nëntor, në ora 18:00.

Me vonesë në lançim të klipit Gjiko bëri konfuz adhuruesit e tij, por pritja ka marrë fund pasi që projekti ka marrë dritën jeshile para pak minuash.

‘Je shku’ me muzikë nga Bang Bang, ka tekst të vetë reperit kurse për videoklipin është përkujdesur Entermedia.

Kjo këngë vjen mbas bashkëpunimit ‘Mesi’ me Lumi B, Ledri Vula dhe Skedrin dhe sipas premisave do të jetë një pasuese e denjë e projekteve paraprake. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm