Pamje nga synetia e djalit të Mirsa Kërqelit (FOTO)

By

Djali i Mirsa Kërqelit sot u bë ‘burrë’.

Tiari u bë synet dhe këtë lajm e ndau me ne vet këngëtarja.

Ajo postoi fotografi në instastory të familjarëve që e kanë etiketuar duke bërë të ditur se Tiari tashmë është një djalë i rritur.

Më poshtë mund të shihni se di duket dekori që u bë në dhomën e djalit të Mirsës ndërkohë ne i urojmë shumë shëndet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm