PREMIERË: GENTA FT, 2TON- ‘’A JE GATI’’

By

U përfol që një kohë të gjatë dueti mes Genta Ismajlit dhe reperit 2Ton. E kësaj pritje i erdhi fundi.

Prive.al sjell premierën e këngës “A je gati” të punuar nga producentët Zzap and Chriss e ndërsa teksti

është shkruar nga reperi BimBimma dhe 2Ton. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm