Premierë: Dafina, Ledri e Lumi publikojnë “Aman”

By

“Dafinë moj” do të jetë albumi më i ri nga Dafina Zeqiri e në të do të ketë shumë bashkëpunime interesante, e një ndër to u publikua sot.

“Aman” është titulluar bashkëpunimi mes Dafinës, Ledri Vulës dhe Lumi B.

Kjo këngë është krijuar nga Deard Sylejmani me tekst të vetë artistëve e ndërsa videoklipi ka logon e Entermedia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm