Shikoni si duket Selena Gomez pa grim

By

Selena Gomez nuk po i mbulon papërsosmëritë e saj.

Këngëtarja 27 vjeç, postoi një selfie pa grim në Instagram të hënën në mbrëmje, duke treguar vetveten e saj natyrale.

“Unë, gjatë gjithë kohës,” ajo shkroi në foto, e cila tani ka më shumë se 7.5 milion pëlqime.

Tani është bërë fotografia e dytë e saj më e pëlqyer ndonjëherë, pas një fotografie të fundit me Anna Collins që ka afro 9 milion pëlqime.

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Gomez ka qenë e hapur për përdorimin e saj të kufizuar në Instagram, pavarësisht se është personi i katërt më i ndjekur në aplikacionin që qëndron pas Ariana Grande, Cristiano Ronaldo dhe Dwayne “The Rock” Johnson.

Image result for selena gomez

“Për gjeneratën time në mënyrë të veçantë, media sociale ka qenë e tmerrshme,” tha Gomez në maj.

“E kuptoj që është e mahnitshme të përdorësh si një platformë, por më frikëson mua kur të shihni se sa të ekspozuar janë këto vajza dhe djem të rinj. Unë mendoj se është e rrezikshme, “vazhdoi ajo, duke shtuar se nuk bën” shumë postime të kota “.

Burimi: Pagesix.com

Artikuj të ngjashëm