Linda dhe Edona përfshihen në një debat në dhomën e grimit

By

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një debat me Edonën.

Debati ka ndodhur në dhomën e grimit, teksa Edona e ka akuzuar Lindën se frikësohet të përfshihet në debate.

Linda në anën tjetër ia ka përmendur Edonës pjesën e shpërthimit në lot, kur po fliste për prishjen e raporteve me Albyn.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm