Prapa në kohë, pse Rita Ora e kishte zhveshur aktorin Zac Effron?

By

Në vitin 2014-të, Rita Ora kishte dhënë spektakël në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve MTV Music Awards.

Vjet më parë, ajo e kishte zhveshur aktorin e famshëm amerikan Zac Efron në mes të skenës.

Image result for rita ora zac efron

Kjo ndodhi kur Efron e kishte fituar çmimin e “Performancës më të mirë pa bluzë” dhe po jepte fjalimin e pranimit të çmimit siç ndodh rëndom në këto mbrëmje, ndërsa Rita ishte ngjitur në skenë dhe e kishte zhveshur aktorin seksi.

Dhe meqenëse Efron kishte një trup tejet të tonifikuar dhe kishte çka të ekspozonte, ai e kishte hequr tërë këmishën vet, duke e vërtetuar që e meritonte plotësisht çmimin që mori. /Prive.al

Image result for rita ora zac efron

Artikuj të ngjashëm