Datë e veçantë për Vig Poppa (FOTO)

By

Sot është datë e veçantë për reperin Vig Poppa.

Djali i tij i dytë feston njëvjetorin e lindjes dhe artiste s’kishte si të jetë më i lumtur.

Ai ndau foto të vogëlushit në Instagram, duke i uruar më të mirat.

Gëzuar Hektor./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm