Leonora Jakupi komenton sulmet në Vjenë

By

Të paktën katër njerëz u vranë në gjakftohtësi dhe 22 të tjerë u plagosën, duke përfshirë një oficer policie i cili tani është në një gjendje të qëndrueshme pas operacionit, në një sulm që ndodhi në gjashtë vende nëpër kryeqytetin austriak, Vjenë.

Përdoruesit e rrjeteve sociale, ishin të shpejtë të drejtonin gishtin drejt atyre që mund të qëndronin pas sulmeve terroriste.

Por edhe Leonora Jakupi e pati një koment në lidhje me ngjarjen e kobshme që mori jetë njerëzish.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkroi: “Terroristi nuk ka as fe as komb!”

No description available.

Kujtojmë se së fundmi, këngëtarja ishte e ftuar në Prive, ku zbuloi datat e saj më të rëndësishme të jetës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm