Pozon në veshjet super seksi, por Besa Kokëdhima pëson një incident

By

Gjithçka do të dukej super bukur, sikur të mos i kishte ndodhur një incident i vogël.

Këngëtarja e famshme shqiptare, Besa Kokëdhima, ka publikuar në profilin e saj një fotografi me një kostum super seksi, me gete rrjetë të cilat nuk i kanë qëndruar besnike asaj!

Çdo grua e di se sa problematike janë getet dhe edhe Besës i ndodhi e padëshiruara. Këngëtares iu kanë grisur getet gjatë fotosesionit.

Ajo e ka publikuar në Instagram një fotografi ku shfaqet pikërisht me getat e grisura, por gjithsesi ky incident i vogël nuk e prish madhështinë e fotografisë së Besës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm