Flori Mumajesi rikthen kohën pas, publikon fotografi nga fëmijëria

By

Flori Mumajesi – fituesi i festivalit Kënga Magjike gjatë vitit që lam pas, ka publikuar një fotografi nga fëmijëria dhe është shumë e lezetshme.

Në foto, këngëtari shihet mbi një kalë për të cilin tha se vetëm ata “që janë rritur në kominat, e njohin kalin”.

Sidoqoftë, Flori paska qenë një fëmijë shumë i lezetshme dhe nuk është se paska ndryshuar shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm