Ekipa nga Dubai: Gjithçka gati për koncertin e Era Istrefit

By

Era Istrefi është gati për koncertin e saj i cili mbahet nesër në Dubai.

Këngëtarja e cila arriti famë botërore me projektin “Bonbon”, e shoqëruar nga Nora Istrefi, Robert Berisha, Sellma, Kaci, DJ Kont dhe disa të tjerë, udhëtoi drejt Dubait për dy koncerte të cilat po i mbanë për herë të parë në këtë shtet.

Në disa fotografi të postuara nga Era në Instagram, ekipa shihet e lumtur dhe shumë gati për ta mbështetur këngëtaren nesër gjatë performancës së saj.

“Dubai gang wassgood”, shkroi artistja nën imazhet e postuara./Prive.al

View this post on Instagram

Dubai gang wassgood

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm