Pritja merr fund: Alban Ramosaj vjen me ‘Ike’

By

Pritja mori fund!

Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtari Alban Ramosaj ka publikuar sot projektin e tij më të ri.

‘Ike’ mban emrin kënga që reflekton personalen e Albanit dhe bën pjesë në trilogjinë ‘Hiraeth’ e paralajmëruar tash e një kohë.

Ky projekt të bashkangjitur ka edhe videoklipin e xhiruar në Itali.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja mbi këtë projekt, kaq të ndjerë e kaq personal për këngëtarin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm