Portreti familjar i vajzës së Sinanit!

By

Disa javë më parë, jeta mori një kahje tjetër për familjen Vllasaliu dhe jo vetëm.

Vajza e këngëtarit të madh Sinan Vllasaliut, Edona solli në jetë fëmiun e parë.

Djali që mori emrin Jan nga gjyshi ka begatuar jetat e familjes duke i mbushur ato me gëzim dhe hare.

E tashmë kur princi i vogël është rritur pak dhe moti është i mirë, Edona së bashku me bashkëshortin e saj Kujtimin kanë dalur për shëtitje me Janin.

Djalin kanë preferuar të mos e ekspozojnë shumë në rrjete sociale duke ia lënë këtë pjesë totalisht jetës private. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm