Zarf i zi, banori VIP lë menjëherë shtëpinë e “Big Brother”

By

Dita ka nisur me një zarf të zi në shtëpinë e “Big Brother Vip”

Këtë herë njoftimi zyrtar i “Vëllait të Madh” lidhej me njërin prej banorëve.

Igli Zarka ka vendosur të lërë menjëherë lojën.

Shkak është bërë një gjendje e rënduar shëndetësore, e cila kërkoi shërbim të menjëhershëm spitalorë. Raportohet se ai vuan nga apendisiti apo siç njihet “zorra qorre”.

Banorët dhe ne i urojmë Iglit të shkuara dhe shërim sa më të shpejtë.

Artikuj të ngjashëm