Polica dënon biznesmenin Fatmir Hysenbelliu (FOTO)

By

Para pak ditësh në media u diskutua shumë lajmi se Lori Hoxha u ndalua nga forcat ‘Shqiponja’ dhe arsyeja ishte qarkullimi me automjet me xhamat e zinj, gjë që është e ndaluar në Shqipëri.

Këtë herë duket se i erdhi radha për gjobë djalit të miliarderit Hysenbelliu, Fatmirit i njohur ndryshe Oni.

Duket se Oni nuk ka qenë në momentin e gjobës por këtë automjet shumë persona e dinë që e ka ai pasi e ka reklamuar mjaft mirë në rrjete sociale.

Edhe pak më parë Fatmiri kishte parkuar gabim por nuk i dihet nëse mori gjobë në atë kohë por tani shihet qarte që polici duket mjaft i vendosur.

 

Artikuj të ngjashëm