Sasa e ‘O sa mirë’ jep buzëqeshje rrezatuese në këtë imazh (FOTO)

By

Ka arritur ta bëjë për vete gjithë publikun kosovar me rolin e saj në njërin prej serialeve më të shikuara ndonjëherë.

Aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, që luan rolin e vajzës me emrin Sasa në serialin komedik “O sa mirë”, është ndër personazhet më të njohura të momentit.

Matoshi e cila është nënë e katër fëmijëve, ka një sharmë të pakrahasueshëm e freski rinore të paparë.

Gjithmonë energjike dhe e gatshme të japë maksimumin nga vetja, edhe në imazhin e fundit ka pozuar duke dhënë një buzëqeshje rrezatuese, fiks pasi ka dalë nga duart e dentistit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm