Ja për çfarë e merr malli Ledrin Vulën!

By

Reperi Ledri Vula është një emër që zgjon interesim të madh, si për projektet e tij që kan një veçanti, por nuk ngelet pas dhe për jetën personal e cila është e përfolur mjatë shumë.

Ledri njihet edhe si një person që ka shoqëri të mirë me një pjesë të madhe të artistëve, e kjo vërehet në fotografitë e postuar nga artisti e miqtë e tij.

Por takimi i kësaj nate duket se ishte një takim mes miqsh e bashkëpuntorësh, Ledri dhe menaxheri I tij Faton Shoshi duken të qeshur e këtë dozë humori ia ka shtuar me siguri dhe vera e kuqe të cilën po konsumonin.

Fotografin e ka postuar Ledri në Instagramin e tij me mbiishkrimin: Kur të merr malli me KE$h, duke aluduar në para.

Kujtojmë se projekti I fundit i artistit ishte ‘A jena mirë’ ku si çdo këngë tjetër, edhe ajo korri suksese të mëdha me pëlqime e dëgjueshmërisë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm