Ditëlindja e Dhurata Dorës sot nuk mund të ishte më e bukur se kaq

By

Këngëtarja shumë e dashur, Dhurata Dora sot po feston ditëlindjen. Ajo mbushi plot 28 vjet.

Për të shënuar ditën, ajo postoi në Instagram, duke shkruar se ditëlindja e saj nuk mund të ishte më e bukur se kaq.

Sapo ka lansuar këngën Harrom, e cila pati një sukses të madh.

“Ditëlindja ime s’mund të bëhej më e mirë se kaq! 1 milion klikime në “Harrom”, një prej këngëve të mia më të dashura dhe më të ndjera. Faleminderit për mbështetjen tuaj pa kushte, s’do t’ju zhgënjej dhe do të punoj gjithmonë më fort. Faleminderit”, shkruan Dhurata në postim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm