Po i kthehen dashurisë së vjetër! Ish çifti sërish bashkë edhe pas ndarjes (FOTO)

By

Ribashkimet në mes tyre vetëm sa po vijnë e po intensifikohen. Gjithçka nisi me një vizitë në shtëpinë e saj, për të përfunduar në vikende të kaluara bashkë e shëtitje me biçikletë.

Dyshja e famshme që i kishte dhënë fund lidhjes në vitin 2015-të, nuk e ka tejkaluar dashurinë e vjetër.

Këngëtarja e famshme amerikane Selena Gomez, dhe ish i dashuri i saj Justin Bieber, janë fotografuar përsëri bashkë.

Ata të dy, kësaj here janë parë duke shëtitur me biçikletë.

Selena dhe Bieber, ishin në lidhje dashurie nga viti 2011-të deri në vitin 2015-të, ndërsa para pak ditësh, u raportua se ajo i dha fund lidhjes 10-të muajshe me kanadezin The Weeknd. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm