Momenti më i sikletshëm i MC Kreshës në skenë qenka me një fans

By

Në koncertet që mbanë në Kosovë e jashtë vendit, MC Kresha i P.I.N.T, mbledh pranë vetes një numër të madh fansash.

Njëri ndër reperët më të mirë shqiptarë, javën që lamë pas ka dhënë 25 përgjigjet e tija në “25 Pyetjet e Prive” me Artan Telakun.

Artisti i famshëm, ka rrëfyer edhe momentin e tij më të sikletshëm në skenë dhe ka të bëjë me një fans të tijin.

“Moment i sikletshëm është kur një fans ka ardhur të më përqafojë ndërsa sigurimi ka dashur ta largojë më forcë. Pastaj më është dashur të ndërhyj e t’iu them se cdo gjë është në rregull”, ka thënë Kresha.

Intervistën e plotë të Kreshës, ku rrëfen dhe plot gjëra të tjera nga jeta e tij personale e profesionale:

Artikuj të ngjashëm