Zanfina dëshmon: Nuk përdori photoshop (FOTO)

By

Për të gjithë ata që këngëtaren Zanfina Ismajli thanë se e përdor programin e ndërhyrjeve Photoshop, ajo ka  një përgjigje.

Këngëtarja në mëngjesin e së enjtes, ka publikuar një video, në të cilin rrotullohet e shfaqë format e saja të trupit, duke tentuar të dëshmojë që ajo nuk është njëra prej VIP-ve, që përdorë këto lloj programesh.

“Kjo video shkon për portalin që po thotë që bëj ‘photoshop”, ka shkruar Zanfina.

Po ashtu, duhet theksuar se këngëtarja zotëron këtë trup fit për nga natyra, ngase siç ka treguar kohë më parë edhe në një intervistë për Prive, ajo nuk bën palestër dhe nuk kujdeset për ato që ha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm