Për herë të parë, Kim Kardashian tregon çfarë nuk i pëlqen tek burri

By

Kim Kardashian ka zbuluar gjënë që nuk i pëlqen tek bashkëshorti i saj Kanye West.

37-vjeçarja tha se reperin 41-vjeçar e zë gjumi kudo.

‘Ai bie në gjumë kudo’, tha Kim.

‘Njëherë ishim në Francë dhe ai ra në gjumë në tryezën e darkës në një restorant’.

Nëse nuk e dini, çifti i famshëm ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Artikuj të ngjashëm