Pm dhe Dagz po përgatisin diçka të re pas eksperiencës në Big Brother

By

DJ Pm dhe Dagz, tashmë dy ish-konkurrentë të Big Brother VIP, po përgatisin projekt të ri muzikor.

Ata kanë njoftuar se po bashkëpunojnë me reperin nga Tetova, S4MM.

Kënga quhet ‘Tinzake’ dhe vjen shumë shpejt pasi puna veç ka nisur.

Pm dhe Dagz fituan famë nga BB Vip për sjelljen e mirë dhe poashtu lidhjet që krijuan brenda./Prive.al

Artikuj të ngjashëm