Pesë këngë në pritje, Dafina Zeqiri po feston për projektet

By

Duke vallëzuar para pasqyrës ajo ka treguar se i ka të përfunduara plot pesë projekte.

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dafina Zeqiri e cila është kthyer në Kosovë pas një qëndrimi të gjatë në Shtetet e Bashkuara, po bën bujë me këngë të reja.

Bashkëpunime dhe projekte soli, vetëm në 2 muaj ajo ka sjellë këngë vet, me Lumi B dhe me Noizyn derisa tani ajo ka paralajmëruar edhe pesë projekte të tjera.

‘”Kur i ki nja pesë projekte dhe s’e din cilin me e publiku më përpara” – ka shkruar në një publikim ën Instastory këngëtarja, e më pas vallëzon para pasqyrës!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm