Përveç gruas, Meda i thotë ‘të dua’ edhe një këngëtareje shqiptare

By

Përveç bashkëshortes së tij Luljetës, Meda i thotë ‘të dua’ edhe një gruaje tjetër.

Këngëtari shqiptar ka postuar një fotografi në instastory, për ta uruar për ditëlindjen, miken e tij të mirë Violeta Kajtazin.

Ajo festoi ditëlindjen dje dhe mori shumë urime nga kolegët e saj.

Megjithatë, ai i Medës ishte më i veçantë.

“Mikja ime besnike, të paqa edhe 100 vjet me plot shëndet e lumturi. Të dua”, ka shkruar ai mbi fotografinë ku shihet bashkë me Violetën.

Nëse nuk e dini, Meda dhe Violeta janë miq të mirë që një kohë të gjatë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm