‘Bëmë baba të të ngjaj’: Ja sa shumë i ngjan babait Butrinti

By

Krahas talentit në muzikë, Butrint Imeri sot shquhet edhe për paraqitjen e jashtme që ‘çmend’ shumë vajza.

Në rrjete sociale janë shumë të tilla që e ‘vërshojnë’ me komente këngëtarin e ri që të paktën publikisht, vazhdon akoma të jetë beqar dhe nuk dihet vajza që mund t’ia ketë marrë zemrën.

Por, sa i përket pamjes së jashtme, tani nuk ka dilema se kujt i ka ngjarë Butrinti.

Në një foto ku ai i uron babait ditëlindjen, të veshur pothuajse njejtë, Butrinti dhe babai ngjajnë si dy pika uji. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm