Përveç buzëve, a ka ndërhyrje të tjera Adelina Tahiri? (VIDEO)

By

Pyetja më e shpeshtë që i bëhet Adelina Tahirit, është ‘a ke operacione plastike?’.

Këngëtarja nga Shkupi asnjëherë nuk e ka mohuar ndërhyrjen në buzë duke thënë se janë vetëm mbushje dhe asgjë më tepër.

Mirëpo, artistja së fundmi përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” iu përgjigj fansave lidhur me operacione të tjera plastike.

Se çfarë thotë ajo lidhur me këtë çështje por edhe më tepër, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm