Çfarë po zihet mes Kidës dhe reperit të famshëm në Gjermani?

By

Kida së shpejti mund të sjellë një bashkëpunim me reperin e famshëm në Gjermani – Samra.

Të paktën kështu bëjnë të ditur postimet e të dy artistëve së fundmi në rrjete sociale.

Fillimisht ishte reperi libanez ai i cili publikoi një fotografi në rrjete sociale poshtë së cilës shkroi vargje të këngës duke etiketuar më pas Kidën. Kjo e fundit, e komentoi duke i shkruar në gjuhën gjermane “të dy jemi yje” – varg i cili poashtu mund të jetë pjesë e këngës.

View this post on Instagram

A post shared by CATALEYA ED1TION (@samra)

Më pas ishte Kida që postoi një imazh të ri pranë makinës së saj, duke etiketuar Samra.

E gjithë kjo na çon tek bashkëpunimi i parë mes tyre i cili mund të vijë gjatë këtyre ditëve.

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm