U përfol për tenderin prej 216 mijë eurosh – reagon Teuta Krasniqi në mënyrën më interesante

By

Ditëve që lamë pas, aktorja kosovare Teuta Krasniqi ka qenë shënjestra e mediave dhe e opinionit publik për një tender prej qindra mijëra eurosh që ka marrë nga Radio Televizioni i Kosovës.

Aktores në fjalë, RTK i ka besuar 216 mijë euro për të realizuar serialin ‘iStar’ – i cili po transmetohet në këtë televizion.

Siç shkruante Kult Plus, Krasniqi e ka fituar tenderin për ta realizuar serialin, me procedurë ​të negociuar pa publikim të njoftimit të kontratës​.​

Pasi pati reagime të shumta për rastin në fjalë, nuk ka vonuar edhe Krasniqi me reagimet e saja.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një këngë të vjetër të reperit 2Po2 me këtë mbishkrim:

“Ku po t’dhem, ku po t’dhem kur pe sheh suksesin tem? Gjithmonë më ka pëlqyer kjo këngë”, ka shkruar Krasniqi. /Prive.al]

Artikuj të ngjashëm