“Përplasje” mes Stresit dhe Andit, një lugë bëhet shkak (VIDEO)

By

Stresi dhe Andi janë “përplasur” sot mes vete.

Në fakt, e gjitha ishte aktrim para Brunos dhe Gresës për t’iu treguar se sa shpejt bëhet një debat.

Gjithçka nisi kur Andi hodhi një lugë, e cila i pengoi reperit nga Shqipëria.

Ndiqni momentin në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm