Nënë e dy fëmijëve, por Aurela Gaçe ka ndërtuar “six pack” në stomak

By

Të gjitha kilogramët e fituara nga shtatzënitë, ajo i ka larguar dhe jo vetëm kaq.

Këngëtarja e famshme shqiptare Aurela Gaçe, ka ndërtuar edhe “six pack” në stomakun e saj.

Gaçe që është nënë e dy vajzave, krahas angazhimeve muzikore, ka gjetur kohë edhe për palestër dhe ka rikthyer linjat e trupit sikur kur ishte një 20 vjeçare.

Duke pozuar në një fotografi që e ka publikuar në Instagram, Gaçe ka prezantuar rezultatet e palestrës duke dëshmuar se me punë, është e mundur të dukesh ashtu edhe pasi të kesh lindur dy fëmijë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm